Dziś jest środa, 23 październik 2024. Imieniny: Marleny, Seweryna

8 września 2024

1. Msze Święte

Wtorek – Wojtaszyce – godz. 17:00 –
Piątek – Dębice – godz. 17:00 – + Mikołaj Skorodyński (m-ąc po pogrzebie)
Sobota – Korytowo – godz. 15:00 – Odpust i dożynki

Niedziela, 15 września
Korytowo – godz. 8:00 – + Michalina Dębicka (m-ąc po pogrzebie)
Wojtaszyce – godz. 9:15 – + Jan Krzak, + Wojciech i Maria Krzak
Dębice – godz. 10:30 – + Grażyna, Jacek Rak, + Leokadia Witkowska
+ Stefan Olchowik
Bagna – godz. 12:00 – + Bernardyna, Kazimierz, ++ z rodz. Podolan
Jenikowo – godz. 13:30 – + Anna, Michał Skorodyńscy (29 r. śm.)

2. Spotkanie z rodzicami uczniów klasy trzeciej szkoły podstawowej, którzy chcą przygotować swoje dzieci do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, w piątek 13 września, o godz. 18:30, na plebanii w Jenikowie. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy Świętych, zostaną wręczone dzieciom indeksy kandydatów do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

3. Spotkanie z rodzicami uczniów klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej, którzy złożyli deklarację chęci przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, w piątek 20 września, o godz. 18:30, na plebanii w Jenikowie.

4. 21 września odbędzie się w naszej parafii – na terenie plebanii – festyn dziękczynno-charytatywny, kończący rok pomocy dla Hospicjum św. Jana w Szczecinie. Rozpoczęcie festynu o godz. 13. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu oraz prowadzeniu festynu mile widziane.

5. Dziękuję za troskę o świątynie, za ofiary składne na tacę. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, zawierzając Was opiece św. Józefa.