Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Józefa w Jenikowie

30 czerwca 2024

1. Msze Święte

Niedziela, 7 lipca
Wojtaszyce – godz. 9:15 – + Ryszard Miłek, 1 r. śm.
Dębice – godz. 10:30 – O Boże błogosławieństwo dla Anety i Andrzeja z okazji
35 rocznicy ślubu.
Bagna – godz. 12:00 – + Józef, + Marcjanna, ++ z rodz. Bartos
Jenikowo – godz. 13:30 – + Mikołaj Fedak, + Kazimierz Kubacki

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek na organizowane przez Caritas naszej Archidiecezji letnie kolonie dla dzieci z ubogich rodzin 287 zł.

3. W przyszłą niedzielę Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Sławomir Zyga.

4. W okresie wakacyjnym biuro parafialne w czwartek i sobotę będzie zamknięte. We wszystkich sprawach kancelaryjnych proszę kontaktować się telefonicznie.

5. Na drugą rocznicę śmierci ks. Piotra Kiliana wybieramy się do Lipian. Wyjazd autokarem 24 sierpnia (sobota) o godz. 8:00, a powrót tego samego dnia ok. godz. 18:00. W drodze powrotnej zatrzymamy się przy baptysterium św. Ottona w Pyrzycach. Orientacyjny koszt (przejazd + obiad) 80 zł. Przy zapisie, zaliczka 50 zł.

6. Dziękuję za troskę o świątynie, za ofiary składne na tacę. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, zawierzając Was opiece św. Józefa.