Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Józefa w Jenikowie

Wtorek – Wojtaszyce – godz. 17:00
Środa – Wotywna o św. Józefie – Jenikowo – godz. 18:00
Czwartek – Dębice – godz. 17:00
Piątek – NSPJ – Dębice – godz. 17:00 – + Anna Krzak (od Lucyny i Andrzeja Biedroń).
Sobota – Jenikowo – godz. 17:00 -

Niedziela, 9 czerwca
Korytowo – godz. 8:00 – + Krzysztof, Anna Borysowscy
Wojtaszyce – godz. 9:15 – + Jan Krzak, + Antoni, Genowefa Długosz
Dębice – godz. 10:30 – O Boże błogosławieństwo dla Michała Szuflińskiego
z okazji 18 urodzin.
Bagna – godz. 12:00 – O Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 50 urodzin.
Jenikowo – godz. 13:30 – + Mieczysław Głowiński (42 r. śm.)

2. Nabożeństwa czerwcowe, po Mszach Świętych w tygodniu.

3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. W czasie Mszy Świętej poświęcenie wianków. Na zakończenie procesji modlitwy o nowe powołania kapłańskie.

4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na zakończenia Mszy Świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła.

5. Odwiedziny chorych: Wrześno i Wojtaszyce we wtorek od godz. 15:30; Dębice-Kolonia i Bagna w środę od godz. 15:30; Dębice i Maszewko w piątek po Mszy Świętej.

6. Zapowiedzi: związek małżeński pragną zawrzeć Karolina Wołodźko (zam. Jenikowo) i Patryk Kamiński (zam. Jenikowo). Jeżeli ktoś zna okoliczności, które mogłyby wpłynąć na ważność tego małżeństwa, to należy je zgłosić do Proboszcza.

7. Parafia w Parlinie organizuje na początku lipca pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny, z pobytem w Medjugorie. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii.

8. Dziękuję za troskę o świątynie, za ofiary składne na tacę. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa, zawierzając Was opiece św. Józefa.