Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Józefa w Jenikowie
Dziś jest sobota, 30 wrzesień 2023. Imieniny: Honoriusza, Wery

Hej kolęda, kolęda...

2022-12-24
Hej kolęda, kolęda...
Zapraszamy na wspólne kolędowanie do Dębic w piątek, 30 grudnia 2022 roku. Zaczynamy od godz. 17:00.
W piątek, 30 grudnia 2022 roku, przypada Uroczystość Świętej Rodziny. Jest to dzień odpustowy wspólnoty z Dębic. W czasie Mszy o godz. 17:00 będzie można odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
W trakcie Mszy będziemy gościli osoby ze wspólnoty parafialnej ze Szczecina-Golęcino. Swoją grą na instrumentach będą nam pomagać w śpiewaniu kolęd. Po Mszy ruszymy w orszaku do remizy strażackiej. Tam dalsza część śpiewania kolęd. Dzięki wsparciu Rady Sołeckiej i pracy Koła Gospodyń Wiejskich z Dębic, poczas kolędowania będziemy mogli się posilić przysmakami, przygotowanymi na tę okazję.