Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Józefa w Jenikowie
Dziś jest piątek, 14 czerwiec 2024. Imieniny: Elizy, Bazylego

Księże Piotrze, dziękujemy! Pamiętamy!

2022-08-30
Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że 24 sierpnia 2022 r., zmarł Ksiądz Piotr Kilian, Proboszcz Parafii pw. św. Józefa w Jenikowie.

Ruszył remont dachu plebanii.

2022-08-10
Po czterech latach przygotowań od poniedziałku rozpoczęliśmy prace nad wymianą dachówki na dachu plebanii. Stan poszycia był już w tragicznym stanie. Liczne przecieki, pękające dachówki, i niestabilne kominy.

Okres wakacyjny w Parafii.

2022-06-25
Rozpoczęliśmy wakacje. W tygodniu nie ma Mszy św. w kościołach filialnych. W sprawach kancelaryjnych i nagłych proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Kancelaria Parafialna w podanych godzinach będzie nieczynna. Nabożeństwa I środy, czwartku, piątku, soboty miesiąca tak, jak w ciągu roku.

Mamy swoją stronę internetową.

2021-12-21
Mamy swoją stronę internetową.
Drodzy Parafianie, Drodzy internauci odwiedzający naszą stronę internetową.

Z dniem 21 grudnia 2021 roku dostępna jest nasza witryna. Powstała dzięki Anonimowemu darczyńcy i firmie ArtGraf Szczecin.

Jest to też owoc naszego Jubileuszu 70 lecia erygowania Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Jenikowie.